Osiedle Verba

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Osiedle Verba to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Nasielskiej 23 na warszawskiej Pradze.

Starannie zaprojektowany pięciopiętrowy budynek mieszkalny łączy styl panujący na Pradze z nowoczesną architekturą. Prosta, elegancka bryła budynku współgra ze stonowanymi kolorami elewacji utrzymanymi w tonach szarości, bieli i bordo. Kameralne Osiedle Verba usytuowane jest z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie na tyle blisko, że możliwość uczestniczenia w życiu kulturalnym stolicy jest na wyciągnięcie ręki. 

Ulica Nasielska jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez pobliskie PKP, sieć linii autobusowych oraz tramwajowych, kursujących ulicą Szaserów, Grochowską czy al. Waszyngtona. Do najbliższych przystanków dojść można w kilka minut, dzięki czemu dojazd do pracy będzie niezwykle szybki. Bliskość dojazdu do Centrum przekłada się na komfort osób zmotoryzowanych ,ale i tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. 

ATRAKCJE

Autobus
Pociąg
Poczta
Apteka
Bank
Siłownia
Biblioteka
Kino
Teatr
Plac zabaw
Park
Urząd
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Doskonała lokalizacja
Możliwość łączenia lokali
Program dopłat
Szyte na miarę
 
 

NOWE MIESZKANIA PRAGA Warszawa

Niegdyś zapomniana, dziś przeżywająca swój rozkwit Praga, jest dzielnicą, w której rewitalizowane są całe ulice, kamienice, domy. Obok wyremontowanych budynków powstają nowe osiedla, wpisane w klimat dzielnic. To połączenie przyciąga nie tylko artystów, ale i młodych ludzi, którzy się tu osiedlają. Praga dzięki doprowadzeniu na prawy brzeg Wisły II linii metra, zyskała tylko na swojej atrakcyjności.

KOMFORT I WYGODA DLA MIESZKAŃCÓW

Nowe mieszkania, Praga Południe i Północ, to idealne rozwiązanie dla singli jak i rodzin z dziećmi. Szeroka gama rozkładów, od kawalerek po 6 pokoi. Komórki lokatorskie i garaż podziemny dla mieszkańców. W budynku powstanie 136 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 93 m2. Oznacza to, że znajdą się tu kawalerki, mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy mieszkania pięcio i sześciopokojowe. 

Architekci przygotowali szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Funkcjonalne rozkłady wnętrz pozwolą na każdą aranżację. Dodatkowo specjalnie dla Klientów Osiedla Verba będzie można łączyć lokale tak, aby znaleźć dla siebie idealny rozkład. Mieszkania na bazie sześcianu, prostokąta czy litery L, pozwolą zaaranżować przestrzeń zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie lokale miały balkony lub ogródki. 

Wygodę i komfort zapewnią cichobieżne windy, garaż podziemny oraz komórki lokatorskie znajdujące się na pietach budynku. W budynku powstanie miejsce na jeden lokal usługowy, co świadczyć będzie o jego kameralnym charakterze. 

Rozpoczęcie budowy planowane jest na III kwartał 2016 roku, a zakończenie nastąpi w IV kwartale 2017 roku.

Woda, kanalizacja, energia elektryczna, centralne ogrzewanie pobierane będą z sieci miejskiej. 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ

Standard developera sprawia, że jest to projekt godny zaufania, również ze względu na wysoką jakość wykonania i użytych materiałów.

Należy pamiętać, iż inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki Klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.

 

 

*oferta cenowa dotyczy metra kwadratowego mieszkania; promocja ograniczona w czasie