OSIEDLE OLESIN

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczej części Białołęki, najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy. 

INWESTYCJA IDEALNA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Osiedle Olesin to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych na Białołęce. Dzięki otaczającej bujnej przyrodzie, łączy możliwość wypoczynku wśród zieleni z komfortowym stylem życia. Przy domach zaprojektowano duże i wygodne ogrody, w których można zarówno relaksować się po całym dniu pracy, jak i biesiadować z przyjaciółmi. Niewątpliwym atutem domów jest również duża powierzchnia strychów, którą można funkcjonalnie zagospodarować. Cała inwestycja jest estetycznie wykończona, z dbałością o detale: alejki z kostki, latarnie, drewniane ogrodzenia. 

JAKOŚĆ

Domy wznoszone są w tradycyjnej technologii, z materiałów najwyższej jakości, takich jak cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna – co zapewnia trwałość oraz ekonomiczne utrzymanie budynków. Starannie rozplanowane pomieszczenia czynią domy funkcjonalnymi i komfortowymi dla całej rodziny.

LOKALIZACJA

Dogodne połączenie z Trasą Toruńską, ulicą Modlińską i Mostem Północnym umożliwia sprawną komunikację z centrum.

OSIEDLE OLESIN jest niemal w całości zamieszkałe, obecnie realizowany jest ostatnietap inwestycji. Dla Państwa wygody oferujemy domy w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

ATRAKCJE INWESTYCJI I OKOLICY

Szkoła podstawowa
Przedszkole
Sklep
Poczta
Apteka
Park
Osiedle ogrodzone
Słoneczne ogródki

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWANIA I OCHRONA ŚRODKÓW KLIENTA

Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy będą uwalniane przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.