ZAMIESZKAJ W ZIELONYM SERCU PRAGI

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Osiedle Mieszko zlokalizowane jest w miejscu dawnej fabryki cukierków Mieszko przy ul. Chrzanowskiego, w centrum Grochowa, 300 m od przystanków komunikacji miejskiej. Takie położenie gwarantuje sprawne połączenie komunikacyjne ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, dostęp do bogatej infrastruktury oraz daje możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Inwestycja znajduje się zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta. 

 

WYGODNE MIESZKANIA, SZEREG UDOGODNIEŃ

W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 86 m2, każde posiada balkon, ogródek, taras lub loggię. Mieszkania zaprojektowano tak, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń – na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Kompaktowe mieszkania można będzie wykorzystać w celach inwestycyjnych, większe spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi.

 

Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i przyjazne zagospodarowanie terenu osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z szeregu udogodnień, m.in. cichobieżnych wind oraz komórek i boksów lokatorskich. Na terenie inwestycji przewidziano garaż podziemny oraz parking naziemny do dyspozycji gości. W przestrzeni wspólnej zaprojektowano zieloną strefę rekreacyjną przynależną do osiedla. 

 

Szereg udogodnień dla lokatorów:

 • cichobieżne windy,
 • komórki i boksy lokatorskie,
 • garaż podziemny, miejsca postojowe,
 • placyk rekreacyjny.

 

 

DOSKONAŁA INFRASTRUKTURA

Autobus
Pociąg
Ścieżka rowerowa
Liceum
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Przedszkole
Żłobek
Sklep
Poczta
Apteka
Przychodnia
Bank
Basen
Siłownia
Biblioteka
Kino
Teatr
Plac zabaw
Park
Urząd
Szpital
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Doskonała lokalizacja
Duże balkony
Możliwość łączenia lokali
Osiedle ogrodzone
Osiedle przyjazne dzieciom
Słoneczne ogródki
Szyte na miarę
 

ZAMIESZKAJ NA GROCHOWIE

Osiedle Mieszko usytuowane jest na warszawskim Grochowie, co pozwala na sprawny dojazd do centrum i innych części miasta. 300 metrów od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości (500 metrów i 1 km) planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe: Promenada, Szembeka, King Cross, Gocław oferujące duży wybór sklepów i punktów usługowych, dyskonty Lidl i Biedronka oraz bazarki ze świeżą, ekologiczną żywnością. Inwestycja znajduje się blisko Wojskowego Instytutu Medycznego (popularny Szpital na Szaserów), a w okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół (w tym wyższa – SWPS).

 

Mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych w okolicy obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią,  Pływalni Szuwarek z dwoma basenami i salą fitness czy bogatej oferty Klubu Sportowego "Orzeł".

 

Pofabryczne przestrzenie na ulicy Mińskiej zaadaptowane zostały na restauracje i kluby, przez co ta część Pragi tętni życiem. Z kolei niska zabudowa okolicy i wiele terenów zielonych pozwalają odpocząć  od zgiełku. Dodatkowo kilka minut drogi od inwestycji znajdują się parki: Park J.Polińskiego, Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Skaryszewski oraz Rezerwat Przyrody Olszynka Grochowska.

 

 

Kliknij, by powiększyć
Kliknij, by powiększyć
Kliknij, by powiększyć

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC. Przedstawione materiały graficzne i informacyjne mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.

NOWE MIESZKANIA NA PRADZE POŁUDNIE

 • Dużo pokoi na małych metrażach - 2 pokoje = 26,8 m2, 3 pokoje = 46,5 m2, 4 pokoje = 58,8 m2. Sprawdź plany.
 • Termin oddania budynków do użytku: I kwartał 2019 r.,
 • W celu zabezpieczenia kapitału klientów, uruchomiono rachunek powierniczy, z którego środki wypłacane będą dopiero po wykonaniu danego etapu.

 

 

Skorzystaj z biura kredytowego Dom Kredytowy Victoria

 • Bezpłatna pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych dostępnych w każdym biurze sprzedaży mieszkań,
 • Szybki i skuteczny proces przyznawania kredytu na mieszkanie,
 • Oferta wielu banków w jednym miejscu - możliwość porównania ofert,
 • Pomoc przy organizowaniu formalności,
 • Negocjowane warunki kredytu specjalnie dla klientów Victoria Dom.
 • Gwarancja zwrotu zadatku w wypadku odmowy przyznania kredytu przez bank.