Nowe mieszkania na Pradze Południe

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Mieszko 2 to drugi etap popularnej inwestycji Osiedle Mieszko, która zlokalizowana jest w miejscu dawnej fabryki słodyczy przy ul. Chrzanowskiego na warszawskim Grochowie. Takie położenie pozwala na wygodny dojazd do centrum miasta. Osiedle znajduje się 300 m od przystanków autobusowych i 2 km od stacji SKM Olszynka Grochowska. W pobliżu inwestycji (500 m i 1 km) planowane są dwie stacje III linii metra – Mińska i Rondo Wiatraczna.

 

Nowa inwestycja w Warszawie

Drugi etap inwestycji Osiedle Mieszko to sześciopiętrowy budynek z 62 lokalami o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 68 m2). Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń. Na niewielkich metrażach znajduje się od 1 do 4 pokoi. Każde mieszkanie posiada ogródek, balkon lub taras. Do dyspozycji lokatorów zostanie oddany garaż, naziemne miejsca postojowe oraz komórki i boksy lokatorskie. 

 

Inwestycja znajduje się w pobliżu licznych centrów handlowych, takich jak Promenada, Szembeka, King Cross i Gocław. Nieopodal mieszczą się popularne dyskonty – Lidl i Biedronka, a także kilka bazarków.

 

W okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół, a także szkoła wyższa – SWPS. 

W bliskiej odległości inwestycji znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, Pływalnia „Szuwarek” oraz Klub Sportowy „Orzeł”. Ta część Warszawy to także świetny teren spacerowy, dzięki zielonemu otoczeniu parków: Polińskiego, Obwodu Praga Armii Krajowej, Skaryszewskiego i Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska. W pofabrycznej przestrzeni przy ulicy Mińskiej, znajduje się wiele restauracji i klubów.

DOSKONAŁA INFRASTRUKTURA

Autobus
Pociąg
Ścieżka rowerowa
Liceum
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Przedszkole
Żłobek
Sklep
Poczta
Apteka
Przychodnia
Bank
Basen
Siłownia
Biblioteka
Kino
Teatr
Plac zabaw
Park
Urząd
Szpital
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Doskonała lokalizacja
Duże balkony
Możliwość łączenia lokali
Osiedle ogrodzone
Osiedle przyjazne dzieciom
Słoneczne ogródki
Szyte na miarę
 

Zamieszkaj na Grochowie

  • Dużo pokoi na małych metrażach: 1 pokój – 30 m2 - 31m2, 2 pokoje – 32 m2 – 47 m2, 3 pokoje – 47 m2 – 68 m2, 4 pokoje - 61 m2 – 68 m2. Sprawdź plany.
  • Termin oddania budynków do użytku: IV kwartał 2019
  • W celu zabezpieczenia kapitału klientów, uruchomiono rachunek powierniczy, z którego środki wypłacane będą dopiero po wykonaniu danego etapu.

 

 

Kliknij, by powiększyć
Kliknij, by powiększyć

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC. Przedstawione materiały graficzne i informacyjne mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.

SKORZYSTAJ Z BIURA KREDYTOWEGO DOM KREDYTOWY VICTORIA

  • Bezpłatna pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych dostępnych w każdym biurze sprzedaży mieszkań,
  • Szybki i skuteczny proces przyznawania kredytu na mieszkanie,
  • Oferta wielu banków w jednym miejscu - możliwość porównania ofert,
  • Pomoc przy organizowaniu formalności,
  • Negocjowane warunki kredytu specjalnie dla klientów Victoria Dom,
  • Gwarancja zwrotu zadatku w wypadku odmowy przyznania kredytu przez bank.