Osiedle Classic IV

Najnowszy projekt cenionego dewelopera Victoria Dom nazwany osiedle Classic IV to nowe mieszkania w Warszawie dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wiele lat doświadczenia na stołecznym rynku nieruchomości oraz znajomość potrzeb klientów, sprawiły, że osiedle Classic IV spełnia wszelkie oczekiwania przyszłych mieszkańców. Połączenie prostoty, elegancji i wysokiego standardu jest możliwe. Aby się o tym przekonać, wystarczy już dziś zainteresować się inwestycją zlokalizowaną przy ul. Modlińskiej 73. Tarchomin to obecnie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie stolicy. To tu warto zamieszkać, kupując mieszkania od Victoria Dom. Classic IV to projekt złożony z jednego kameralnego budynku. Przyszli mieszkańcy mogą wybrać spośród 113 mieszkań o powierzchni od 27 do 97 m kw. Wiele z nich posiada obszerne balkony. Ponadto czteropiętrowy budynek będzie połączony z podziemnym parkingiem dla mieszkańców oraz licznymi komórkami lokatorskimi. Atutem inwestycji jest także kolorystyka łącząca w sobie nowoczesność i klasykę. Biel, szarości i brązy świetnie komponują się z otoczeniem, dodając projektowi więcej niż nutkę elegancji. 

Dogodna lokalizacja w pełnej zieleni okolicy

Osiedle Classic IV zlokalizowane przy ulicy Modlińskiej 73 jest dziś bardzo dobrze połączone z centrum oraz innymi stołecznymi dzielnicami. W najbliższej okolicy dominuje zabudowa wielorodzinna, co łączy się z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Nie brakuje więc sklepów, szkół, przedszkoli, lokali gastronomicznych, ośrodków zdrowia czy aptek. Udogodnieniem dla osób pracujących w centrum i innych dzielnicach Warszawy jest bliskość Trasy Armii Krajowej oraz Mostu Północnego. Kolejny atut to nieodległe stacje metra. Choć ulica Modlińska jest niezwykle ważnym traktem na stołecznej mapie, to w jej okolicy nietrudno o tereny zielone. Lasy, parki czy łąki zachęcają do spacerów i do aktywnego wypoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta.W ramach wypoczynku warto wybrać się nad pobliską Wisłę czy nad malowniczy Kanał Żerański. Niezwykle atrakcyjne dla miłośników przyrody i natury są takie miejsca, jak Rezerwat Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka i Park Bródnowski. Mając więcej niż kilka kwadransów na odpoczynek, można także skorzystać z licznych atrakcji położonego nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego – nawet dla mniej wytrawnych rowerzystów trasa licząca około 15 km nie będzie kłopotem. Oczywiście nad Zegrze można dojechać samochodem lub korzystając z komunikacji miejskiej (SKM) bądź PKP.

Osiedle Classic IV, czyli komfortowe mieszkania Tarchomin, to propozycje dla osób oczekujących komfortu z dala od zgiełku miasta, które też chcą jednocześnie w szybkim dotrzeć do pozostałych dzielnic stolicy. Ogromnym udogodnieniem jest rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Są więc zarówno przystanki autobusowe i tramwajowe. Jest także stacja metra. W godzinach szczytu autobusy i tramwaje kursują co kilka bądź kilkanaście minut. Kłopotem nie jest także późny powrót do domowego zacisza – w pobliżu Modlińskiej 73 zatrzymują się autobusy nocne. Atutem Tarchomina jest także Most Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny), który dzięki modernizacjom z 2013 roku może być użytkowany także przez piechurów i rowerzystów.Osiedle Classic IV, nowe mieszkania Warszawa, to propozycja szczególnie polecana osobom rozpoczynającym samodzielne życie. Atuty lokalizacji i wiele udogodnień docenią zwłaszcza młode rodziny (również z małymi dziećmi) oraz single. Duże ogródki i balkony o niemałej powierzchni gwarantują komfort wśród zieleni. Nowoczesne mieszkania na Tarchominie gwarantują wypoczynek po ciężkim dniu w pracy i wiele atrakcji w wolne dni.

DODATKOWE ATUTY

Za projekt osiedla Classic IV są odpowiedzialni znakomici specjaliści współpracujący z Victoria Dom. Dzięki temu nowa inwestycja łączy w sobie elegancki styl i dobry gust z komfortem dla mieszkańców. Przestrzeń, wygoda oraz prywatność to wartości, które docenią przyszli mieszkańcy niezależnie od wybranego lokalu czy metrażu. Należy także poinformować, że prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku i zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień kolejnego roku. Warto więc już teraz przejrzeć mieszkania na Tarchominie, by za kilkanaście miesięcy zamieszkać we własnych czterech ścianach.

ATRAKCJE INWESTYCJI I OKOLICY

Autobus
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Przedszkole
Sklep
Poczta
Apteka
Bank
Basen
Siłownia
Plac zabaw
Park
Urząd
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Doskonała lokalizacja
Duże balkony
Możliwość łączenia lokali
Osiedle ogrodzone
Osiedle przyjazne dzieciom
Program dopłat
Słoneczne ogródki
Szyte na miarę
 

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWANIA I OCHRONA ŚRODKÓW KLIENTA

Nowa inwestycja osiedle Classic IV chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki Klientów wpłacane są specjalnie stworzony rachunek powierniczy i będą uwalnianie w kolejnych transzach wraz z postępem prac budowlanych. Ten sposób finansowania gwarantuje terminową realizację inwestycji.

 

*oferta cenowa dotyczy metra kwadratowego mieszkania; promocja ograniczona w czasie