OSIEDLE BRAVO

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Wola z zaniedbanej i zapomnianej, dawniej robotniczej części Warszawy, w ostatnich latach stała się jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta. W miejscu zniszczonych fabryk i terenów przemysłowych w szybkim tempie wyrosły nowe biura i osiedla. Okolice Ronda Daszyńskiego, gdzie w 2015 roku otwarto stację drugiej linii metra zamieniają się w biurowe City, co wpływa na rozwój dodatkowej infrastruktury: sklepów, kawiarni, restauracji i klubów sportowych. Dodatkowym atutem Woli jest dobra komunikacja z resztą Warszawy, nie tylko dzięki linii metra, ale dobrze poprowadzonej sieci autobusowej i tramwajowej. Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola cieszą się więc dużym zainteresowaniem osób szukających swojego lokum. 

 

ZIELONA LOKALIZACJA - PARKI

Osiedle Bravo to nowe mieszkania Jana Kazimierza, która jest dogodną lokalizacją dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną i lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. W pobliżu inwestycji mieszkańcy znajdą bowiem trzy urokliwe parki: odrestaurowany Park im. Edwarda Szymańskiego z fontannami, trasami biegowymi oraz dla rowerzystów i rolkarzy, Park Sowińskiego z amfiteatrem proponującym w lecie atrakcyjny repertuar rozrywkowo-koncertowy oraz utrzymanym w angielskim stylu Parkiem Moczydło z siłownią na świeżym powietrzu i stawami. 

FUNKCJONALNE MIESZKANIA DLA RODZINY Z DZIEĆMI ORAZ SINGLI

Różnorodność metraży mieszkań dostępnych na Osiedlu Bravo - od 24 do 67 metrów - powoduje, że jest to oferta skierowana zarówno do singli poszukujących komfortowych kawalerek, jak i rodzin z dziećmi, które dzięki lokalizacji inwestycji będą miały łatwy dostęp do znajdującej się w pobliżu niezbędnej infrastruktury oraz terenów zielonych. Poszczególne lokale dzięki funkcjonalnemu zaprojektowaniu przestrzeni można urządzić w sposób odpowiadający indywidualnym gustom i potrzebom. 

LOKALE USŁUGOWE

Poza rozbudowaną infrastrukturą Woli, gdzie znajduje się kilka dużych centrów handlowych, mieszkańcy Osiedla Bravo będą mieli do swojej dyspozycji lokale usługowe umiejscowione na parterze budynku. Dzięki temu codzienne potrzeby będzie można zaspokoić w bezpośrednim otoczeniu nowej inwestycji na Woli.

ZRÓŻNICOWANA INFRASTRUKTURA

Jednym z wielu atutów Woli jest jej rozbudowana infrastruktura. Znajdują się tutaj liczne placówki edukacyjne, m.in. renomowane Dwujęzyczne Liceum im. Mikołaja Kopernika przy ulicy Bema, dobrze oceniane podstawówki, gimnazja i szkoły wyższe. Mieszkańcy mogą skorzystać z usług medycznych kilku mieszczących się na Woli przychodni i szpitali. Na większe zakupy można wybrać się do centrów handlowych Wola Park, Fort Wola czy do nieodległej Arkadii, gdzie poza sklepami mieszczą się też kina, kluby fitness i restauracje. Wszystko to sprawia, że dzielnica jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych miejsc zamieszkania - niezbyt przeładowanym ruchem ulicznym, a jednocześnie dobrze skomunikowanym i pełnym zieleni.

ATRAKCJE INWESTYCJI I OKOLICY

W pobliżu planowanej II linii Metra
Autobus
Ścieżka rowerowa
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Przedszkole
Poczta
Apteka
Bank
Siłownia
Biblioteka
Urząd
Szpital
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Doskonała lokalizacja
Możliwość łączenia lokali
Osiedle ogrodzone
Słoneczne ogródki
Szyte na miarę

CHRONIONA INWESTYCJA

Dodatkowym atutem inwestycji na Osiedlu Bravo jest jej zabezpieczenie rachunkiem powierniczym, co zwiększa znacznie bezpieczeństwo zapłaty tytułem ceny mieszkań. Środki pieniężne gromadzone na rachunku są wypłacane deweloperowi przez bank po ukończeniu kolejnych etapów budowy, co gwarantuje klientom pewność zakupu mieszkania, bezpieczeństwo ich finansów, a także spokój ducha tak ważny w dzisiejszych, niepewnych czasach.

 

Planowany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2017 roku.

 

*oferta cenowa dotyczy metra kwadratowego mieszkania; promocja ograniczona w czasie