OCHOTA NA MAŁE METRAŻE - CENY JUŻ OD 6900 ZŁ/M2

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Osiedle Nova Ochota, zlokalizowane przy ul. M.Flisa, łączy doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Inwestycja znajduje się 500 metrów od przystanków komunikacji miejskiej (autobusowego i tramwajowego) oraz 1,5 km od stacji WKD Warszawa Raków. Osiedle wyróżnia duży wybór małych 1- i 2- pokojowych mieszkań oraz przemyślane wykorzystanie powierzchni. Mimo niewielkich metraży mieszkania są funkcjonalne i jasne.

Przyszli lokatorzy mają do wyboru lokale 1-5 pokojowe, od 25 do 89 m2, w dwóch budynkach. Każde, nawet najmniejsze, mieszkania zostały zaplanowane tak, aby były ustawne i wygodne. Doświetlenie zapewniają duże okna, a każdy lokal wyposażony jest w balkon, taras, loggię lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. 

1 pokój2 pokoje3 pokoje4 pokoje5 pokoi
25-29,6 m2 31,9-48,2 m2 43,2-67 m2 57,3-82,1 m288,8 m2

DUŻY WYBÓR MIESZKAŃ, DOSKONALE SKOMUNIKOWANA OKOLICA

Lokalizacja inwestycji w pobliżu stacji WKD Raków oraz PKP Warszawa Rakowiec pozwala w 12 minut dostać się bez korków do Śródmieścia. To zaledwie 4 stacje. Osiedle znajduje się także ok. 500 metrów od przystanków: autobusowego i tramwajowego. Tramwajem do centrum dojechać można w 20 minut. Z kolei zlokalizowanie inwestycji niedaleko ul. Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej pozwala na wygodny dojazd do centrum miasta, a bliskość tras ekspresowych S7 i S8 daje możliwość sprawnego przemieszczenia się do nawet najdalszych dzielnic. Mieszkańcy osiedla Nova Ochota będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w pobliżu Blue City (ok. 5 km), oraz popularnego „Mordoru” czyli okolic ulic Domaniewskiej, Wołoskiej i Postępu (ok. 4 km). 

Przyszli mieszkańcy zakupy zrobią w Centrum Handlowym Łopuszańska 22 (gdzie znajduje się także m.in. kino), E.Leclerc, Auchan, a także pobliskiej Biedronce i Lidlu (500 m). W bliskiej odległości od osiedla (800 m) znajduje się OSIR z pływalnią, siłownią, kręgielnią i halą sportową, a także kilka siłowni, klubów fitness oraz klub tenisowy. W promieniu kilometra od osiedla znajduje się wszelka, niezbędna infrastruktura: żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnia, apteki, poczta, lokale gastronomiczne itp. 

NOWE MIESZKANIA WARSZAWA

  • Dużo pokoi na małych metrażach – 1 pokój = 26,10 m2, 2 pokoje = 38 m2, 3 pokoje = 44,7 m2, 4 pokoje = 57,5 m2Sprawdź plany
  • Termin ukończenia budowy: I kwartał 2020
  • W celu zabezpieczenia kapitału klientów, uruchomiono rachunek powierniczy, z którego środki wypłacane będą dopiero po wykonaniu danego etapu.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC. Przedstawione materiały graficzne i informacyjne mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.

SKORZYSTAJ Z BIURA KREDYTOWEGO DOM KREDYTOWY VICTORIA

  • Bezpłatna pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych dostępnych w każdym biurze sprzedaży mieszkań,
  • Szybki i skuteczny proces przyznawania kredytu na mieszkanie,
  • Oferta wielu banków w jednym miejscu - możliwość porównania ofert,
  • Pomoc przy organizowaniu formalności,
  • Negocjowane warunki kredytu specjalnie dla klientów Victoria Dom,
  • Gwarancja zwrotu zadatku w wypadku odmowy przyznania kredytu przez bank.