Osiedle Nova Ochota

NOWOŚĆ
Ceny od 6 900 zł/m2

Sprawdź

Osiedle Nova Ochota, zlokalizowane przy ul. M.Flisa, łączy doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Inwestycja znajduje się 500 metrów od przystanków komunikacji miejskiej (autobusowego i tramwajowego) oraz 1,5 km od stacji WKD Warszawa Raków. Osiedle wyróżnia duży wybór małych 1- i 2- pokojowych mieszkań oraz przemyślane wykorzystanie powierzchni. Mimo niewielkich metraży mieszkania są funkcjonalne i jasne.

Przyszli lokatorzy mają do wyboru lokale 1-5 pokojowe, od 25 do 89 m2, w dwóch budynkach. Każde, nawet najmniejsze, mieszkania zostały zaplanowane tak, aby były ustawne i wygodne. Doświetlenie zapewniają duże okna, a każdy lokal wyposażony jest w balkon, taras, loggię lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

rozrywka

Rozrywka

nauka

Nauka

komunikacja

Komunikacja

apteki

Apteki

zakupy

Zakupy

poczta

Poczta

Kluczowe atuty

Lokalizacja inwestycji w pobliżu stacji WKD Raków oraz PKP Warszawa Rakowiec pozwala w 12 minut dostać się bez korków do Śródmieścia. To zaledwie 4 stacje. Osiedle znajduje się także ok. 500 metrów od przystanków: autobusowego i tramwajowego. Tramwajem do centrum dojechać można w 20 minut. Z kolei zlokalizowanie inwestycji niedaleko ul. Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej pozwala na wygodny dojazd do centrum miasta, a bliskość tras ekspresowych S7 i S8 daje możliwość sprawnego przemieszczenia się do nawet najdalszych dzielnic. Mieszkańcy osiedla Nova Ochota będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w pobliżu Blue City (ok. 5 km), oraz popularnego „Mordoru” czyli okolic ulic Domaniewskiej, Wołoskiej i Postępu (ok. 4 km).
Przyszli mieszkańcy zakupy zrobią w Centrum Handlowym Łopuszańska 22 (gdzie znajduje się także m.in. kino), E.Leclerc, Auchan, a także pobliskiej Biedronce i Lidlu (500 m). W bliskiej odległości od osiedla (800 m) znajduje się OSIR z pływalnią, siłownią, kręgielnią i halą sportową, a także kilka siłowni, klubów fitness oraz klub tenisowy. W promieniu kilometra od osiedla znajduje się wszelka, niezbędna infrastruktura: żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnia, apteki, poczta, lokale gastronomiczne itp.