Skip to main content

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane

Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane

Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.
Zadzwoń do nas

22 11 39 400
536 488 811

Lub zostaw swój numer - oddzwonimy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego (również w formie wiadomości tekstowych) i otrzymywania informacji handlowej, w tym marketingowej na podany w formularzu numer telefonu.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 ... Rozwiń

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji o cenie mieszkań i ofercie Victoria Dom, przekaż nam swoje dane kontaktowe wypełniając poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, by udzielić wszelkich informacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej, w tym marketingowej, drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego (również w formie wiadomości tekstowych) i otrzymywania informacji handlowej, w tym marketingowej na podany w formularzu numer telefonu.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 ... Rozwiń

Poszukujesz lokalu usługowego pod inwestycję lub miejsca dla swojego biznesu - znajdziesz je u nas

DOSTĘPNE LOKALE USŁUGOWE NA SPRZEDAŻ

Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Osiedle Verba ul. Nasielska 23 100,84 m2

LOKALE UŻYTKOWO-INWESTYCYJNE NA SPRZEDAŻ

ATRAKCYJNE CENY JUŻ OD 6700 ZŁ/M2

Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 41,03 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 41,71 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 40,71 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 46,11 m2

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 88,76 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 75,07 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 28,09 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 27,05 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 75,18 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 88,91 m2
Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Ursus Factory ul. Traktorzystów 33,91 m2
Ursus Factory ul. Traktorzystów 20,30 m2
Ursus Factory ul. Traktorzystów 60,93 m2
Ursus Factory ul. Traktorzystów 70,47 m2
Ursus Factory ul. Traktorzystów 52,08 m2
Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Przy Parku ul. Rembielińska 28 41,38 m2
Viva Garden 4 ul. Białołęcka 49,32 m2
Osiedle Classic VI ul. Modlińska 54,61 m2

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej:

Justyna Czarnowska

  +48 609 33 69 34

   j.czarnowska@victoriadom.pl


 

OSIEDLE VERBA

Niegdyś zapomniana, dziś przeżywająca swój rozkwit Praga, jest dzielnicą, w której rewitalizowane są całe ulice, kamienice, domy. Obok wyremontowanych budynków powstają nowe osiedla, wpisane w klimat dzielnic. To połączenie przyciąga nie tylko artystów, ale i młodych ludzi, którzy się tu osiedlają. Praga dzięki doprowadzeniu na prawy brzeg Wisły II linii metra, zyskała na swojej atrakcyjności.

LOKALIZACJA

Inwestycja „Osiedle Verba” realizowana jest na Pradze-Południe przy ul. Nasielskiej 23 (róg Makowieckiej) - tylko 6,4 km od centrum Warszawy. Okolica charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. W pobliżu osiedla (800 m) przy ul. Szaserów znajduje się szpital „Wojskowy Instytut Medyczny” oraz Park J. Polińskiego.

Edukacja:

- Szkoła Podstawowa Nr 141 ul. Szaserów 117 – około 400 m od osiedla
- Przedszkole nr 230 ul. Szaserów 118 a – około 400 m od osiedla

KOMUNIKACJA

Komunikacja miejska:

- autobusy 102, 188, 202, 523, N 21, N 71 - przystanek autobusowy „Osiedle Młodych” (200 m od osiedla)

- autobusy 102, 135, 245, 523 - przystanek autobusowy „PKP Olszynka Grochowska” (500 m od osiedla) przy ul. Chłopickiego

- pociągi S1, a także KM1, KM2, KM3, KM8 – przystanek kolejowy „Warszawa Olszynka Grochowska” (500 m od osiedla).

Ogrzewanie miejskie oraz pełna własność gruntu (brak Użytkowania Wieczystego) to warte podkreślenia atuty naszej inwestycji.

Planowany termin zakończenia budowy i wydania mieszkań to I kw. 2018 r.

 

 

 


PRZYSTANEK PRAGA

Osiedle Przystanek Praga to inwestycja zlokalizowana przy ul. Boremlowskiej 48, oferująca jedne z najciekawszych, cenowo dostępnych mieszkań w Warszawie. Łączy w sobie doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Osiedle znajduje się 200 metrów od przystanków komunikacji miejskiej i 650 metrów od stacji SKM. Kolejką SKM do centrum Warszawy można stąd dojechać zaledwie w 15 minut, bo to tylko 3 stacje! 

LOKALIZACJA

Osiedle Przystanek Praga powstaje w miejscu, które wyróżnia się doskonałą lokalizacją. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola, uczelnia wyższa, szpital, sklepy, apteki i lokale usługowe.

W bliskiej odległości od osiedla Przystanek Praga znajdują się sklepy, a także bazarek ze świeżą żywnością. Na większe zakupy wybrać się można do pobliskiego Centrum Handlowego Promenada (gdzie znajduje się także m.in. kino), Centrum Handlowego Gocław czy Centrum Handlowego Szembeka.

KOMUNIKACJA

Lokalizacja inwestycji w niedalekiej odległości od stacji SKM Olszynka Grochowska pozwala w kilkanaście minut dostać się bez korków do centrum Warszawy. To zaledwie 3 stacje. Osiedle znajduje się także ok. 200 metrów od przystanków autobusowych i ok. 750 metrów od przystanku tramwajowego. 

 

 

 


OSIEDLE MIESZKO

Osiedle Mieszko zlokalizowane jest w miejscu dawnej fabryki cukierków Mieszko przy ul. Chrzanowskiego, w centrum Grochowa, 300 m od przystanków komunikacji miejskiej. Takie położenie gwarantuje sprawne połączenie komunikacyjne ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, dostęp do bogatej infrastruktury oraz daje możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Inwestycja znajduje się zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta. 

W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 86 m2, każde posiada balkon, ogródek, taras lub loggię. Mieszkania zaprojektowano tak, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń – na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Kompaktowe mieszkania można będzie wykorzystać w celach inwestycyjnych, większe spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi.

LOKALIZACJA

Osiedle Mieszko usytuowane jest na warszawskim Grochowie, co pozwala na sprawny dojazd do centrum i innych części miasta. 300 metrów od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości (500 metrów i 1 km) planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe: Promenada, Szembeka, King Cross, Gocław oferujące duży wybór sklepów i punktów usługowych, dyskonty Lidl i Biedronka oraz bazarki ze świeżą, ekologiczną żywnością. Inwestycja znajduje się blisko Wojskowego Instytutu Medycznego (popularny Szpital na Szaserów), a w okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół (w tym wyższa – SWPS).

Mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych w okolicy obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią,  Pływalni Szuwarek z dwoma basenami i salą fitness czy bogatej oferty Klubu Sportowego "Orzeł".

KOMUNIKACJA

300 metrów od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości (500 metrów i 1 km) planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. Taka lokalizacja pozwala na sprawny dojazd do centrum i innych części miasta. Osiedle Mieszko położone jest zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta. 


URSUS FACTORY

Osiedle Ursus Factory powstaje przy ulicy Traktorzystów w pobliżu stacji SKM co pozwoli w 15 minut dojechać do centrum miasta. Do stacji prowadzi nowoczesne przejście podziemne.

Każde mieszkanie jest zaplanowane funkcjonalnie, posiada balkon, taras lub ogródek. Na osiedlu przewidzieliśmy szereg udogodnień dla lokatorów:

  • komórki lokatorskie,
  • podziemny parking,
  • naziemne miejsca parkingowe.

 

LOKALIZACJA

W bliskiej odległości inwestycji znajdują się sklepy spożywcze, Lidl, Biedronka, centra handlowe (Outlet Factory, Centrum Handlowe Łopuszańska) i apteki. Około kilometra od osiedla znajduje się Pływalnia Albatros z dwoma basenami i sauną, siłownia, a także liczne tereny zielone: Park Archera, Park Czechowicki oraz Park Hassów. 

KOMUNIKACJA

Bliskość tras S2, S8, 7 pozwala na szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Stacja SKM Ursus znajduje się 4 minuty pieszo od osiedla – podróż kolejką do Śródmieścia zajmuje 15 minut (to zaledwie 5 stacji). Osiedle znajduje się także ok. 200 metrów od przystanku autobusowego. Mieszkańcy osiedla Ursus Factory będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w okolicy Blue City, przy Dworcu Zachodnim oraz w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Po 2020 roku planowane jest uruchomienie ostatniej stacji II linii metra, przy ulicy Połczyńskiej. Dojazd do niej zajmie samochodem około 8 minut.


PRZY PARKU

Przy Parku to zamknięte, ogrodzone osiedle, dzięki temu jest ono miejscem spokojnym i bezpiecznym. Nowoczesne mieszkania zostały rozlokowane w trzech eleganckich budynkach, pomiędzy którymi stworzono część rekreacyjno- wypoczynkową, a także plac zabaw dla najmłodszych dzieci. Dodatkowym atutem osiedla są lokale usługowe, umieszczone na parterze budynku pierwszego, od ul. Rembielińskiej, co pozwala na wygodne i szybkie zakupy, blisko domu. W budynkach znajduje się łącznie 127 lokali o powierzchni od 30 do 84 m2. Mieszkania spełniają zarówno oczekiwania singli, jak i rodzin z dziećmi, ponieważ zostały one starannie zaprojektowane, zgodnie z obecnie panującymi trendami i w funkcjonalny sposób. Jeśli natomiast wybrane mieszkanie nie spełnia oczekiwań klienta odnośnie jego kształtu czy wielkości, istnieje możliwość połączenia i przearanżowania danej przestrzeni. Kolejnym atutem lokali jest ich odpowiednie doświetlenie dzięki bardzo dużym oknom. Dodatkowo mieszkania zostały również wyposażone w duże słoneczne tarasy, co niewątpliwie przekłada się na wysoki komfort użytkowania i wypoczynku. Osoby kochające przestronne pomieszczenia na pewno ucieszy fakt, że zaprojektowaliśmy lokale o wysokości 3 metrów na najwyższej kondygnacji. Wszystkie mieszkania mają zapewnione miejsce do parkowania samochodów, pod budynkami znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

LOKALIZACJA, KOMUNIKACJA

- w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego
- ok. 100 m do przystanków autobusowych ( linie autobusowe: 104, 112, 118, 134, 145, 156, 204, 732, N02, N64
- ok. 100 m do przystanku tramwajowego (linie tramwajowe: 1,3, 4, 25, 41)
- ok. 1,5 km do trasy Armii Krajowej, km do Mostu Północnego
- blisko planowanej stacji II linia metra (przy skrzyżowaniu ul. Kondratowicza i Rembielińskiej)
- około 300 m Galeria Handlowa Renova (z licznymi sklepami i usługami)
- najlepszy w Warszawie dostęp do galerii centrów handlowych,
- w bezpośrednim otoczeniu szkoły, przedszkola, liczne sklepy, bazarek, przychodnie, szpital, apteki, urzędy, banki, kościół.


Viva Garden 4

Viva Garden IV to wyczekiwany przez klientów kolejny etap popularnej inwestycji na Białołęce. Kameralne osiedle powstaje przy ul. Białołęckiej w zielonej okolicy tuż przy Centrum Handlowym Factory Annopol. Tylko 50 metrów dzieli je od przystanku autobusowego stanowiącego idealne połączenie z centrum Warszawy, a dodatkowy atut stanowi odległość od planowanej linii metra – 10 minut samochodem. 

Osiedle obejmie 3 nowoczesne budynki, w których znajdzie się 88 mieszkań. Każdy z lokali posiada optymalny rozkład, dzięki któremu na stosunkowo niewielkich metrażach (od 28 m² do 81 m²) mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Każde z mieszkań wyposażone jest w duży balkon (nawet do 26 m²) lub ogródek, co w połączeniu z otoczeniem, w którym dominują domy jednorodzinne i bloki o niskiej zabudowie, pozwoli zrelaksować się w rodzinnej i spokojnej atmosferze. Spędzanie czasu w przestrzeni ogrodowej umili mieszkańcom fontanna.

LOKALIZACJA

Lokalizacja Viva Garden IV łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania na Białołęce - zieloną, spokojną okolicę oraz optymalną odległość do najważniejszych elementów infrastruktury miejskiej, a także centrum miasta. Dodatkowym autem jest bliskość centrów handlowych Factory Annopol, M1, Atrium Targówek czy IKEA.

W otoczeniu inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła, kawiarnia, cukiernia, pralnia, przychodnie lekarskie, poczta, oddziały banków, a także placówki sportowo-rekreacyjne. 

OTOCZENIE OSIEDLA

- głównie domy jednorodzinne i niska zabudowa,- liczne parki i rezerwaty – Łęgi Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka, Park Bródnowski,- bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego Kanału Żerańskiego,- wiele malowniczych tras rowerowych,- niewielka odległość od Zalewu Zegrzyńskiego.

KOMUNIKACJA

- ok. 50 m – przystanek autobusowy, stanowiący idealne połączenie z centrum Warszawy,- ok. 2 km – trasa Toruńska – szybki dojazd samochodem do innych części miasta,- ok. 7 km – Most Północny – najwygodniejsza i najnowsza przeprawa na drugą stronę Wisły,- ok. 10 minut samochodem – stacja kolejowa Warszawa Toruńska,- ok. 10 minut samochodem do planowanej linii metra na Targówku,- ok 200 m – szkoła i przedszkole,- Niedaleko znajdują się liczne centra handlowe – Factory Annopol, M1, IKEA, Marywilska 44, Atrium Targówek.

 

 


Osiedle Classic VI

Osiedle Classic VI przy ul. Modlińskiej na Tarchominie to dobry wybór dla osób poszukujących dostępnego cenowo mieszkania dobrze skomunikowanego z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest pośród licznych terenów zielonych, w jej pobliżu znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura, a dojazd do metra komunikacją miejską zajmuje 15 minut. Classic VI to 51 ustawnych i wygodnych mieszkań o powierzchni od 27 do 76 m2. Każde z nich posiada balkon lub ogródek.

UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA
- parking podziemny,
- parking naziemny (miejsca dla gości osiedla oraz mieszkańców),
- cichobieżne windy,
- liczne komórki lokatorskie – zarówno na piętrach, jak i w garażu,
- zielone otoczenie osiedla. 

LOKALIZACJA

Dużym atutem osiedla Classic V jest jego lokalizacja. Inwestycja położona jest blisko Mostu Północnego i Trasy Armii Krajowej: do Metra Młociny jest tylko 9 minut jazdy samochodem. Odległość 800 metrów od tramwaju pozwala na dojazd do centrum bez korków komunikacją miejską. Co kilka minut z ulicy Modlińskiej odjeżdżają także autobusy, stanowiące idealne połączenie z innymi częściami miasta. 

W odległości 3 km od osiedla znajduje się Centrum Handlowe Auchan Modlińska, a nieopodal powstaje także Galeria Północna. Na zakupy można pojechać także do położonych niedaleko – Centrum Handlowego Factory Annopol, IKEA czy Centrum M1. Okolica Classic V służy także rekreacji. Tarchomin ma do zaoferowania liczne parki, trasy rowerowe i spacerowe oraz lasy. W 25 minut można dojechać nad Zalew Zegrzyński. W pobliżu inwestycji znajduje się Rezerwat Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka lub Park Bródnowski. 

KOMUNIKACJA

Osiedle Classic VI zapewnia otoczenie licznych terenów zielonych, przy jednoczesnej bliskości do centrum Warszawy. Położenie przy ulicy Modlińskiej – w niewielkiej odległości od Mostu Północnego i Trasy Toruńskiej – sprawia, że do Metra Młociny można szybko i wygodnie dostać się samochodem, tramwajem lub autobusem. Te same środki transportu gwarantują także doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta.

ODLEGŁOŚCI:
- do przystanku autobusowego, marketu i apteki ok. 5 minut pieszo
- do przystanków tramwajowych ok. 800 m
- do Metro Młociny ok. 5 km, ok. 9 min. jazdy samochodem, 15 min. komunikacją miejską
- do trasy Toruńskiej ok. 3,3 km (7 minut jazdy samochodem)
- do Mostu Północnego 1,7 km (ok. 6 minut jazdy samochodem)
- do Centrum Handlowego Auchan ok. 3km (5 minut jazdy samochodem)
- do Zalewu Zegrzyńskiego – ok. 15 km (ok. 25 minut jazdy samochodem)