Skip to main content

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane

Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane

Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.
Zadzwoń do nas

22 11 39 400
536 488 811

Lub zostaw swój numer - oddzwonimy!

Wyślij pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów przez Victoria Dom SA
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Victoria Dom SA ul. Kąty Grodziskie 105
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Victoria Dom SA ul. Kąty Grodziskie 105

Poszukujesz lokalu usługowego pod inwestycję lub miejsca dla swojego biznesu - znajdziesz je u nas

DOSTĘPNE LOKALE USŁUGOWE NA SPRZEDAŻ

Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Osiedle Bravo ul. Jana Kazimierza 51 59,43 m2
Osiedle Verba ul. Nasielska 23 100,84 m2

LOKALE UŻYTKOWO-INWESTYCYJNE NA SPRZEDAŻ

Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 34,77 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 41,03 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 41,71 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 40,71 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 39,55 m2
Przystanek Praga ul. Boremlowska 48 46,11 m2

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

Inwestycja Lokalizacja Powierzchnia Plan
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 88,76 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 75,07 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 28,09 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 27,05 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 75,18 m2
Osiedle Mieszko ul. Chrzanowskiego 88,91 m2

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej:

Justyna Czarnowska

  +48 609 33 69 34

   j.czarnowska@victoriadom.plOSIEDLE BRAVO

Inwestycję „Osiedle BRAVO” realizujemy na Warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 51 (druga linia zabudowy).

Budynek zrealizowany jest w zabudowie kaskadowej o zmiennej ilości pięter od 5 do 8.

Inwestycja składać się będzie ze 167 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 24 do 67 m2, oraz 4 lokali usługowych.

LOKALIZACJA

Zróżnicowana infrastruktura Woli zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do licznych przychodni, 4 szpitali, 2 publicznych przedszkoli, 9 publicznych placówek wychowania przedszkolnego, 3 szkół podstawowych, 3 gimnazjów oraz szkół średnich i wyższych. Dzielnica kusi centrami handlowymi, sklepami, restauracjami, a także wieloma instytucjami kulturalnymi.

W promieniu 500 m znajdą Państwo m.in. takie sklepy jak CH Fort Wola, Biedronka, czy Żabka.

Okoliczne tereny zielone (1 km) takie jak Park Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego, Park Szymańskiego z Parkiem Wodnym Moczydło pozwolą zrelaksować się i wypocząć w wolnym czasie.

KOMUNIKACJA

Osiedle jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta, a jednocześnie doskonale odizolowane od hałasu głównych ulic.

W odległości 400m od osiedla znajdują się 4 linie tramwajowe (10, 11, 26 i 27) oraz 9 autobusowych (105, 184, 194, 197, 713, 716, 743, N42 i N 52).

Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje 10-15 minut, a samochodem zaledwie 5. Stacja II linii Metra - Rondo Daszyńskiego jest w zasięgu 3,9 km.

 

 


OSIEDLE VERBA

Niegdyś zapomniana, dziś przeżywająca swój rozkwit Praga, jest dzielnicą, w której rewitalizowane są całe ulice, kamienice, domy. Obok wyremontowanych budynków powstają nowe osiedla, wpisane w klimat dzielnic. To połączenie przyciąga nie tylko artystów, ale i młodych ludzi, którzy się tu osiedlają. Praga dzięki doprowadzeniu na prawy brzeg Wisły II linii metra, zyskała na swojej atrakcyjności.

LOKALIZACJA

Inwestycja „Osiedle Verba” realizowana jest na Pradze-Południe przy ul. Nasielskiej 23 (róg Makowieckiej) - tylko 6,4 km od centrum Warszawy. Okolica charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. W pobliżu osiedla (800 m) przy ul. Szaserów znajduje się szpital „Wojskowy Instytut Medyczny” oraz Park J. Polińskiego.

Edukacja:

- Szkoła Podstawowa Nr 141 ul. Szaserów 117 – około 400 m od osiedla
- Przedszkole nr 230 ul. Szaserów 118 a – około 400 m od osiedla

KOMUNIKACJA

Komunikacja miejska:

- autobusy 102, 188, 202, 523, N 21, N 71 - przystanek autobusowy „Osiedle Młodych” (200 m od osiedla)

- autobusy 102, 135, 245, 523 - przystanek autobusowy „PKP Olszynka Grochowska” (500 m od osiedla) przy ul. Chłopickiego

- pociągi S1, a także KM1, KM2, KM3, KM8 – przystanek kolejowy „Warszawa Olszynka Grochowska” (500 m od osiedla).

Ogrzewanie miejskie oraz pełna własność gruntu (brak Użytkowania Wieczystego) to warte podkreślenia atuty naszej inwestycji.

Planowany termin zakończenia budowy i wydania mieszkań to I kw. 2018 r.

 

 

 


PRZYSTANEK PRAGA

Osiedle Przystanek Praga to inwestycja zlokalizowana przy ul. Boremlowskiej 48, oferująca jedne z najciekawszych, cenowo dostępnych mieszkań w Warszawie. Łączy w sobie doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Osiedle znajduje się 200 metrów od przystanków komunikacji miejskiej i 650 metrów od stacji SKM. Kolejką SKM do centrum Warszawy można stąd dojechać zaledwie w 15 minut, bo to tylko 3 stacje! 

LOKALIZACJA

Osiedle Przystanek Praga powstaje w miejscu, które wyróżnia się doskonałą lokalizacją. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola, uczelnia wyższa, szpital, sklepy, apteki i lokale usługowe.

W bliskiej odległości od osiedla Przystanek Praga znajdują się sklepy, a także bazarek ze świeżą żywnością. Na większe zakupy wybrać się można do pobliskiego Centrum Handlowego Promenada (gdzie znajduje się także m.in. kino), Centrum Handlowego Gocław czy Centrum Handlowego Szembeka.

KOMUNIKACJA

Lokalizacja inwestycji w niedalekiej odległości od stacji SKM Olszynka Grochowska pozwala w kilkanaście minut dostać się bez korków do centrum Warszawy. To zaledwie 3 stacje. Osiedle znajduje się także ok. 200 metrów od przystanków autobusowych i ok. 750 metrów od przystanku tramwajowego. 

 

 

 


OSIEDLE MIESZKO

Osiedle Mieszko zlokalizowane jest w miejscu dawnej fabryki cukierków Mieszko przy ul. Chrzanowskiego, w centrum Grochowa, 300 m od przystanków komunikacji miejskiej. Takie położenie gwarantuje sprawne połączenie komunikacyjne ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, dostęp do bogatej infrastruktury oraz daje możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Inwestycja znajduje się zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta. 

W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 86 m2, każde posiada balkon, ogródek, taras lub loggię. Mieszkania zaprojektowano tak, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń – na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Kompaktowe mieszkania można będzie wykorzystać w celach inwestycyjnych, większe spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi.

LOKALIZACJA

Osiedle Mieszko usytuowane jest na warszawskim Grochowie, co pozwala na sprawny dojazd do centrum i innych części miasta. 300 metrów od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości (500 metrów i 1 km) planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe: Promenada, Szembeka, King Cross, Gocław oferujące duży wybór sklepów i punktów usługowych, dyskonty Lidl i Biedronka oraz bazarki ze świeżą, ekologiczną żywnością. Inwestycja znajduje się blisko Wojskowego Instytutu Medycznego (popularny Szpital na Szaserów), a w okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół (w tym wyższa – SWPS).

Mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych w okolicy obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią,  Pływalni Szuwarek z dwoma basenami i salą fitness czy bogatej oferty Klubu Sportowego "Orzeł".

KOMUNIKACJA

300 metrów od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości (500 metrów i 1 km) planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. Taka lokalizacja pozwala na sprawny dojazd do centrum i innych części miasta. Osiedle Mieszko położone jest zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta.