Dom Kredytowy Victoria

Dom Kredytowy Victoria specjalizuje się w pośrednictwie w uzyskaniu kredytów hipotecznych, pomaga Klientom w zawarciu umowy kredytowej na zakup mieszkania lub domu zarówno na rynku pierwotnym oraz wtórnym.

Klienci Domu Kredytowego Victoria korzystają z preferencyjnych warunków kredytowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a co najważniejsze wnioski kierowane do banków poprzez ekspertów Domu Kredytowego Victoria mają krótszą procedurę rozpatrywania.

Firma powstała w październiku 2014 roku. Jest niezależnym pośrednikiem finansowym. Wszyscy eksperci kredytowi posiadają wieloletnie doświadczenie w branży kredytów hipotecznych zdobyte w  bankach oraz dużych firmach pośrednictwa finansowego

PODCZAS SPOTKANIA, EKSPERT KREDYTOWY POMOŻE PAŃSTWU:

  • wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród bieżących ofert najlepszych banków
  • określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia
  • wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach
  • wypełnić wymagane dokumenty
  • sfinalizować podpisanie umowy z bankiem
  • zamienić dotychczasowy kredyt na nowy tańszy - w innym banku
  • skonsolidować wszystkie spłacane kredyty w jeden tańszy

Kalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator rat kredytowych

Wszelkie czynności wykonywane są nieodpłatnie

Wszystkie nasze działania deweloperskie opierają się na kumulacji wiedzy zdobytej w poprzednich inwestycjach. Zależy nam, aby Klienci byli zadowoleni i rekomendowali zarówno nas jak i nasze usługi. Dlatego też, staramy się ciągle podnosić standard naszych działań.

Liczne zapytania i oczekiwania zaowocowały stworzeniem Programu Konsultacji Kredytowej dla Klientów Victoria Dom. Ułatwiając tym samym drogę do uzyskania optymalnego kredytu. Z tytułu prowadzonej współpracy możecie Państwo, jako nasi Klienci, skorzystać z preferencyjnych warunków kredytowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a co najważniejsze wnioski realizowane poprzez naszych ekspertów maja krótszą procedurę rozpatrywania.

Współpracujemy z: